شرکت کانکس سازی دپو کانتین اصفهان

تلفن

09134172720 (آقای بهرامی)

آدرس

اصفهان - میدان استقلال - بلواردانشگاه - رو به روی امام زاده سید محمد

جستجو
این کادر جستجو را ببندید.
0 +

نیروی مجرب

0 +

سال سابقه

0 +

مدل کانکس

گروه صنعتی دپوکانتین اصفهان مجری، مشاور و طراح کانکس و سازه های پیش ساخته و همچنین ارائه دهنده خدمات خرید و فروش کانکس و کانتینر نو و دست دوم میباشد که با سال ها تجربه و کوشش در این زمینه تاکنون برای شرکت ها و ارگان های دولتی الخصوص شرکت های نفت و گاز درایران و همچنین شرکت های گردشگری و بانک ها محصولات زیادی را ارائه داده است.

شرکت کانکس دپو کانتین اصفهان فعالیت خود را از سال ۱۳۸۳ با بکارگیری نیروهای کارآزموده و با همکاری مهندسین مجرب خود در زمینه ساخت و تولید انواع کانکس و خانه های پیش ساخته با تاسیس شرکت فنی مهندسی در استان اصفهان آغاز نموده؛ و با بهره گیری از بهترین مواد و تجهیزات فنی روز دنیا توانسته به بهترین شکل از نظر طراحی زیبا، سازه های با کیفیت و بهترین زمان تحویل نیاز متقاضیان را سنجیده و رفع نماید.

مراحل طراحی و ساخت کانکس با توجه به نیاز مشتری، نیازسنجی شده و کانکس‌ها بر اساس سایز، زیبایی، نوع عایق موردنیاز، ضدگلوله بودن، میزان استحکام، مدت‌زمان بهره‌برداری، راحتی در حمل و جابه‌جایی و ارگونومیکی طراحی‌شده و سعی بر آن است تا بهترین حس استفاده از کانکس را برای مشتری ایجاد نماید، تخصص ما تقدیم به شما، دپو کانتین برندی است که به شما خاص ترین ها را با بهترین قیمت ارائه میکند.

ما به حمایت شما از تولید ملی احترام می گذاریم و به پاس آن محصول با کیفیت را در اختیار شما می‌گذاریم. ارائه بهترین خدمات به مشتریان به عنوان هدف اصلی شرکت ما بوده و رسالت ما تنها رضایت مشتریان میباشد.

شما می توانید برای اطلاع از نحوه خرید کانکس ، استعلام قیمت کانکس ، فروش کانکس ، کانکس دست دوم و دیگر عناوین مربوطه با ما تماس بگیرید.

Houses-amico
جستجو
Call Now Button