شرکت کانکس سازی دپو کانتین اصفهان

تلفن

09134172720 (آقای بهرامی)

آدرس

اصفهان - میدان استقلال - بلواردانشگاه - رو به روی امام زاده سید محمد

جستجو
این کادر جستجو را ببندید.

کانکس اصفهان

کانکس اصفهان
3
(2)

کانکس چیست؟

کانکس اصفهان , کانکس به سازه های از پیش ساخته شده ای می گویند که برای انجام کار در شرایط مختلف آب و هوایی استفاده می شوند. یکی دیگر از خصوصیات آن سبک بودن و به راحتی قابل انتقال بودن آن می باشد.

کانکس ها در انواع گوناگون مانند کانکس های اداری ، مسکونی ، سرویس بهداشتی ، حمام ، کانکس نگهبانی کاربرد دارند.

استفاده از مواد اولیه سبک و با کیفیت بالا موجب می شود تا کانکس ها در برابر زلزله و سیل بسیار مقاوم باشند.

کانکس این قابلیت را نسبت به ساخت و ساز سنتی دارا می باشد که طرح های مختلفی را می توان در ساختن آن استفاده کرد.

جابه جایی راحت این کانکس ها و قابل بازیافت بودن مواد اولیه در ساخت آنها باعث می شود این سازه ها از محبوبیت زیادی برخوردار شده اند.

زمانی که شما می خواهید در محلی اقامت موقت چه از نظر کاری یا مسکونی داشته باشید بهترین گزینه برای شما کانکس می باشد. همچنین از نظر قیمت نیز به صرفه تر خواهد بود.

کانکس اصفهان

کاربرد کانکس

مهمترین کاربرد کانکس در زمینه اسکان موقت است. اما کاربرد های دیگری هم بعدها به آن اضافه خواهد شد. که باعث رشد این صنعت و تعامل آن با شهروندان شده است.

از مهمترین آنها استفاده به عنوان کیوسک های خدمات شهری ، کانکس مسکونی ، دکه های روزنامه فروشی یا کیوسک تلفن عمومی می باشد که خدمات مختلفی را به مردم ارائه می دهند.

بعدها نیز کاربرد هایی برای اسکان دائم خانوارها، مانند ویلایی و خانه های قابل حمل نیز در زیرشاخه محصولات تولید کنندگان سازه های پیش ساخته قرار گرفت. و مورد استقبال مشتریان قرار گرفت و باعث گسترش فرهنگ پیش ساختگی در همه جای جهان از جمله ایران شد.

انواع کانکس چیست؟

همانگونه که بالاتر در این مقاله توضیح دادیم، سازه‌های پیش‌ساخته کاربردهای مختلفی دارند و براساس همین کاربردها به انواع متفاوتی تقسیم بندی می‌شوند که تفاوت آن‌ها در امکانات، ابعاد و ویژگی‌های سازه‌ای این کانکس‌ها می باشد. برای خرید کانکس باید به ویژگی های آن دقت کنید و سپس نسبت به کاربرد آن خریداری نمایید.

برخی کانکس ها که ساده تر هستند و ویژگی ها و امکانات خاصی ندارند ارزان تر می باشند . هرچه کارایی و کیفیت مواد اولیه به کار رفته در کانکس بالاتر باشد بر قیمت آن نیز افزوده خواهد شد.

برای آن‌که بتوانید سازه پیش ساخته خود را به‌درستی انتخاب کنید، ابتدا باید کاربرد آن را مشخص کنید و سپس براساس کاربردی که مدنظر شما است، نوع آن را انتخاب کنید.

کانکس مسکونی

یکی از انواع سازه پیش ساخته که این روزها طرفداران بسیار زیادی پیدا کرده است؛ کانکس مسکونی‌ است. این انواع سازه، تمام امکانات یک واحد مسکونی یا ساختمان را در خود دارند و به همین دلیل یکی از کامل‌ترین انواع سازه‌ها محسوب می‌شوند.

سازه پیش ساخته مسکونی خود به انواع دیگری تقسیم می‌شود که براساس کاربرد آن‌ها است و شامل کانکس ویلایی و خانه‌های پیش‌ساخته می باشد. دسته‌بندی آن‌ها به متراژ و امکاناتی که دارند، بستگی دارد.

برای مثال می‌توان انواع سازه پیش‌ساخته ویلایی و مسکونی را به‌صورت دوبلکس یا در یک طبقه تهیه کرد. یکی از ویژگی‌های خاص این سازه‌ها، این است که تنوع نقشه داخلی آن‌ها بسیار زیاد می باشد.

انواع سازه ویلایی و مسکونی، دارای امکاناتی همچون آشپزخانه، سرویس بهداشتی و اتاق‌خواب‌های مجزا می باشند. اغلب در این نوع سازه‌ها، یک فضای نشیمن یا پذیرایی بزرگ تعبیه می‌شود و در کنار آن یا به‌صورت دوبلکس و در نیم‌طبقه بالایی، اتاق‌خواب‌های با متراژ کمتر قرار می‌گیرند.

کانکس اصفهان

کانکس خدمات شهری

این نوع سازه پیش ساخته از سازه‌های عمومی‌تر محسوب می‌شود که اغلب آن را برای کاربرد شخصی سفارش نمی‌دهند؛ بلکه آن را مجموعه‌ها، اشخاص یا شهرداری، برای کاربردهای عمومی‌ خریداری می‌کنند. این کاربردها، شامل موارد زیر می باشد:

فست‌فود
فروشگاه
کافی‌شاپ سیار
گیت حراست
کیوسک نگهبانی
ایستگاه اتوبوس
ایستگاه دوچرخه
عابربانک
از مزیت های این سازه ها نسبت به خرید خانه های مسکونی معمولی این است که در این سازه می توان مطابق با سلیقه خود در طرح ها و انواع مختلفی با قیمت ارزانتر خریداری نمود.

امکانات انواع این سازه‌های پیش‌ساخته با یکدیگر متفاوت می باشد و همین موضوع بر روی قیمت آن‌ها تاثیر خواهد گذاشت. برای مثال یک سازه پیش ساخته فروشگاه، مساحت بزرگ‌تر و امکانات بیشتری از یک سازه ایستگاه دوچرخه یا ایستگاه اتوبوس دارد و همین موضوع بر روی قیمت آن‌ها تاثیر دارد.

از آن‌جایی که این نوع سازه‌ها در محل‌های عمومی قرار می‌گیرند و اغلب توسط شهرداری یا مسئولین مجموعه‌های عمومی سفارش داده می‌شوند، از نظر رنگ و ظاهر، با محیطی که قرار است در آن قرار بگیرند و المان‌های آن محیط، هماهنگی دارند و به همین دلیل به‌صورت مخصوص ساخته می‌شوند.

کانکس اداری

این نوع سازه پیش‌ ساخته همان‌طور که از نام آن پیدا است، برای دفاتر و بخش‌های اداری ساخته می‌شود. ممکن است برای اضافه کردن اتاق‌های اداری به یک ساختمان قدیمی، در محوطه آن قرار بگیرد و یا به‌ عنوان یک دفتر یا اتاق کنفرانس جدید، در زمین مخصوص به آن قرار داده شود.

ویژگی این نوع سازه، این است که می‌تواند دارای اتاق‌های مجزا باشد که شامل اتاق‌های کارکنان و اتاق مدیریت است؛ همچنین ممکن است دارای فضای استراحت یا اسکان شب برای برخی کارکنان یا صاحب شرکت باشد. براساس سلیقه و نظر سفارش‌دهنده این سازه، ممکن است فضای آبدارخانه و سرویس بهداشتی نیز در آن قرار گرفته شود.

انواع کانکس اداری می تواند در اندازه های یک طبقه و دو طبقه ساخته شود، اما نوع یک طبقه آن از نظر حمل و نقل بهتر می باشد. با این‌حال، چنانچه یک سازه اداری، از نظر متراژ و یا ابعاد، بسیار بزرگ‌ باشد، قابلیت جابه‌جایی در حالت کامل و متصل‌شده را ندارد و نیاز است که آن را دمونتاژ کنند و سپس در محل جدید مونتاژ آن انجام شود.

کانکس کارگاهی

سازه کارگاهی، یک محل اسکان موقت میباشد که به عنوان دفتر یا محل اسکان برای پرسنلی که در یک پروژه ساختمانی یا عمرانی حضور دارند، مورد استفاده قرار می‌گیرد. همچنین در برخی از پروژه‌های ساختمانی و عمرانی، از کانکس کارگاهی برای اسکان کارگران در زمان شب، استفاده می‌شود.

این نوع سازه پیش ساخته، اغلب تنها یک سالن بزرگ دارد که به میز و صندلی تجهیز می‌شود و به دلیل کم بودن امکانات آن، قیمت ارزانی خواهد داشت. بسیاری از سازندگان، این سازه‌ها را در پروژه‌های مختلف استفاده می‌کنند و یا چنانچه تنها یک پروژه ساختمانی داشته باشند، ممکن است از کانکس دست دوم استفاده کنند.

همچنین پس از اتمام پروژه ساختمانی یا عمرانی، می‌توانند این سازه‌ها را به عنوان کانکس دست دوم به فروش برسانند و به همین دلیل، علاوه‌بر قیمت ارزان‌تری که دارند، راحت‌تر خرید و فروش آن‌ها صورت می‌گیرد.

به همین دلیل به راحتی می‌توان این انواع کانکس را از بین سازه‌های آماده سفارش داد و نیازی به سفارشی ساختن آن نیست.

کانکس فروشگاهی

معمولا در تقاطع های پر رفت و آمد برای فروش محصولات مختلف فرهنگی و روزنامه های مطبوعاتی از کانکس فروشگاهی استفاده میشود. این نوع معمولا ابعاد کوچکی داشته که دارای کرکره های برقی و نورپردازی برای روشنایی در هنگام شب می باشد.

کیوسک خدمات شهری: این سازه ها وظیفه ارائه خدمات مختلف اجتماعی و شهروندی را در داخل فضای شهری دارند که از جمله مهمترین آنها ایستگاه های دوچرخه ، کیوسک های دستگاه خودپرداز بانکی، اهدای خون، ارائه مشاوره های پزشکی و عرضه محصولات فرهنگی می باشد.

چرخدار: نوع چرخدار معمولا برای کاربری هایی که نیاز به جابجایی های زیاد دارند مورد استفاده قرار میگیرد. و گاها با نام کاروان های سیار یا کاروان مسافرتی نیز از آن یاد میشود.

نمونه های بارز آن ایستگاه های سیار پلیس راه و کاروان های توریستی می باشد.

و در آخر

امیدواریم از خواندن این مقاله استفاده لازم را برده باشید.

به شما بزرگواران پیشنهاد می دهیم که دیگر وبلاگ های ما را نیز مشاهده بفرمایید.

تماس:  09134172720

اینستاگرام: depocontin.ir@

واتساپ : 09134172720

حجره اینترنتی: کانکس سازی دپوکانتین

تلگرام: depocontain_esfahan

ساعت کاری: 8 الی 19

آدرس: اصفهان، میدان اسقلال , بلوار دانشگاه صنعتی , رو به روی امام زاده سید محمد

مدریت: پیمان بهرامی

سوالات متداول:

کانکس چیست؟

کانکس به سازه های از پیش ساخته شده ای می گویند که برای انجام کار در شرایط مختلف آب و هوایی استفاده می شوند.

کانکس کارگاهی چیست؟

یک محل اسکان موقت میباشد که به عنوان دفتر یا محل اسکان برای پرسنلی که در یک پروژه ساختمانی یا عمرانی حضور دارند، مورد استفاده قرار می‌گیرد.


کانکس اداری، کانکس اصفهان ، کانکس قیمت مناسب ، کانکس کارگری ، کانکس ویلایی ، کانکس پلیس ، خرید کانکس اصفهان ، لیست قیمت کانکس در اصفهان ، کانکس کلبه ای ، کانکس هیدروپونیک , کانکس پانلی (ساندویچ پنل)، کانکس کافی شاپ ، کانکس کاروان , اصفهان کانکس ، کانکس آموزشی و کلاس درس , کانکس مسکونی اصفهان , کانکس سرویس بهداشتی اصفهان , کانکس رستوران اصفهان، کانکس آشپزخانه اصفهان , کانکس فروشگاهی اصفهان ، کانکس مدیریتی اصفهان , کانکس اداری اصفهان ، کانکس ویلایی اصفهان , کانکس پلیس اصفهان ، کانکس کارگاهی اصفهان , کانکس نگهبانی اصفهان، خرید کانکس اداری در اصفهان , قیمت کانکس ویلایی در اصفهان , کانکس سازی اصفهان , کارگاه تولیدی کانکس پیش ساخته در اصفهان , قیمت کانکس پیش ساخته در اصفهان , خرید کانکس ، تولید کانکس ، فروش کانکس ، تولید کانکس در خمینی شهر ، کانکس پیش ساخته ، خرید کانکس پیش ساخته، تولید کانکس پیش ساخته ، خرید کانکس اصفهان ، کانکس ویلایی پیش ساخته ، لیست قیمت کانکس اصفهان ، لیست قیمت کانکس در خمینی شهر ، کانکس اصفهان دکوپانتین ، ساخت کانکس ، شرکت کانکس سازی اصفهان، خرید و فروش کانکس اصفهان، کانکس پیش ساخته , کانکس ویلایی دست دوم اصفهان , کانکس مسکونی اصفهان , کانکس دوبلکس اصفهان , کانکس سوئیسی در اصفهان , لیست قیمت کانکس اصفهان , فروش کانکس در اصفهان , ساحت کانکس پیش ساخته اداری در اصفهان , تولید کانکس اداری در اصفهان , خرید کانکس مسکونی اصفهان با قیمت ارزان , قیمت کانکس آماده در اصفهان , قیمت کانکس آماده ، کانکس سرویس بهداشتی در اصفهان ، کانکس آماده در خمینی شهر ، تولیدی کانکس خمینی شهر ، قیمت کانکس مسکونی خمینی شهر ، کانکس سازی خمینی شهر ، قیمت کانکس خمینی شهر ، کانکس ویلایی خمینی شهر ، کانکس ویلایی دست دوم خمینی شهر، کانکس ویلایی قیمت ، کانکس دستشویی ، کانکس اصفهان,کانتینر اصفهان,ساندویچ پنل اصفهان,لیست قیمت کانکس در اصفهان,

این محتوا چقدر مفید بود؟

با کلیک بر روی ستاره امتیاز دهید!

میانگین امتیاز : 3 / 5. تعداد رای : 2

بدون رای! اولین نفری باشید که به این محتوا امتیاز میدهید.

دیدگاهتان را بنویسید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد. بخش‌های موردنیاز علامت‌گذاری شده‌اند *

جستجو
Call Now Button