شرکت کانکس سازی دپو کانتین اصفهان

تلفن

09134172720 (آقای بهرامی)

آدرس

اصفهان - میدان استقلال - بلواردانشگاه - رو به روی امام زاده سید محمد

جستجو
این کادر جستجو را ببندید.

امکانات کانکس ویلایی

کانکس اصفهان
4.2
(5)

کانکس ویلایی چیست؟

امکانات کانکس ویلایی, همانند سازه‌های پیش ساخته و خانه‌های پیش‌ساخته، یک سازه مهم است که از تمام امکانات و ویژگی‌های یک ویلای مسکونی برخوردار می‌باشد. وقتی صحبت از ویلا کانکس یا کانکس ویلا به میان می‌آید، منظور این است که شما یک سازه از پیش ساخته شده دارید که در مکان مناسب قابل نصب می باشد.

استفاده از ویلاهای کانکسی، تفاوت زیادی با پروژه های ساخت ویلا دارد. ظاهر یک ویلا کانکس، شبیه به خانه های سازمانی و شرکتی در شهرک های مسکونی می باشد که ممکن است آنها را در شهرهای کوچک و حومه شهر دیده باشید. این سازه ها مزایا و معایب خاص خودشان را دارند. حالت کانکسی بودن این ویلاهای پیش ساخته باعث نمی شود که قسمت های مهم نظیر آشپزخانه، اتاق خواب، سرویس بهداشتی یا سالن نشیمن در ویلا وجود نداشته باشد.

انواع ویلای کانکسی برای نصب و استفاده توسط برترین تولیدکنندگان این صنعت طراحی و ساخته می‌شوند. قیمت ویلا کانکسی بر اساس عوامل مختلفی تعریف می شود. در شرایطی که امکان ساخت ویلای اختصاصی وجود نداشته باشد، یا هزینه های مصالح ساختمانی یا پروژه های ساخت و ساز مجتمع های مسکونی بسیار بالا باشند، پیمانکاران بر مبنای منطقه‌ای که در نظر دارند می توانند از یکی از انواع ویلاهای کانکسی را در پروژه‌های خود استفاده کند. ویلا کانکسی یا ویلای پیش ساخته تفاوت های اصولی با ویلاهایی دارد که از مصالح ساختمانی ساخته شده اند.

اگر تصمیم دارید در هزینه های ساخت ویلا صرفه جویی کنید و یا پروژه های انبوه سازی را آغاز نمایید، پیشنهاد می‌کنیم درباره انواع ویلای کانکسی اطلاعات بیشتری به دست بیاورید. در ادامه، مدل های مختلف ویلا کانکس ای را بررسی می‌کنیم؛ درباره عوامل تاثیرگذار در قیمت کانکس ویلا صحبت می‌کنیم و به مزایا و معایب این سازه ها می پردازیم.

امکانات کانکس ویلایی

انواع ویلای کانکسی و مزایای آن

شاید در ذهن خود این سوال را مطرح کرده اید که انواع ویلای کانکسی به چند دسته تقسیم بندی می شوند؛ چه مزایایی دارند و اصلاً چرا باید از این ویلاهای پیش ساخته استفاده کرد. این سوال، یک پرسش منطقی است؛ چون همه ما آنچه را که از ساخت ویلا در شمال اطلاع داشتیم، ساختمان هایی هستند که با مصالح ساختمانی در محل پروژه ساخته می شوند. ساخت ویلا با مصالح ساختمانی ممکن است یک تا چندین سال طول بکشد اما ویلا های کانکسی به سرعت کامل می‌شوند بنابراین می توان این سازه ها را ویلای سریع هم معرفی کرد.

براساس نوع محصولات و سازه هایی که در بازار وجود دارد، انواع ویلای کانکسی به دو دسته کانکس ویلاهای آماده و کانکس ویلاهای نیمه آماده تقسیم بندی می شوند. ویلاهای کانکسی آماده، سازه هایی هستند که در کارخانه آماده شده‌اند و پس از حمل، در محل مورد نظر، نصب شده و هیچ نیازی به لوازم یا ساخت قسمت های مجزا نیست.

مهمترین مزایای ویلاهای کانکسی آماده این است که سریع تا محل نصب، حمل می شوند؛ فرایند نصب آنها در کوتاه مدت امکان پذیر است و حتی می‌توان به صورت چند تکه کنار هم آنها را نصب کرد. یکی از معایبی که این ویلاها دارند این است که ابعاد و اندازه آنها محدودیت حمل و نقل را ایجاد می کند.

حداکثر ابعاد ویلای کانکسی برای حمل تا محل نصب، ۴۰ متر مربع است. اگر قرار باشد ویلای بزرگتری را از این مدل نصب کنید، باید سازه را به صورت چند تکه تا محل، حمل کنید و سپس آنها را در کنار هم قرار دهید.

دسته دوم از تقسیم بندی ویلاهای کانکسی، سازه هایی هستند که نیمه آماده در کارخانه ساخته می شوند. در این حالت، شما مصالح و تمام لوازم را به محل نصب ویلای کانکسی منتقل می کنید و در همان محل، مراحل اجرا انجام می گیرد. مراحل ساخت ویلای سریع یا کانکس ویلا در این روش می ‌تواند تا یک تا دو ماه طول بکشد.

انواع پلان ساختمان ویلایی قابل اجرا با ویلاهای کانکسی است اما مراحل اجرا به این بستگی دارد که شما ویلا کانکسی دوبلکس بخواهید یا ویلا کانکسی کوچک یا حتی ویلای تریبلکس؛ انتخاب بین یکی از انواع کانکس ویلا به این بستگی دارد که چه سازهایی را می‌خواهید اجرا کنید.

اگر بخواهیم مزایای انواع ویلای کانکسی را مطرح کنیم می ‌توان کیفیت و نصب سریع و آسان را عنوان کرد و امکانات کانکس ویلایی مشابه با امکانات ویلاهایی هستند که با مصالح ساختمانی ساخته می شوند. ابعاد و نحوه ساخت ویلای سریع یا ویلا کانکسی قابل سفارشی سازی است. ممکن است برخی از مناطق یا برخی از تولیدکنندگان ویلاهای پیش ساخته با محدودیت ساخت ویلاها از نظر ارتفاع مواجه باشند. اگر می خواهید ویلاهای کانکسی را استفاده کنید با شرکت سازنده یا کسانی که در این حوزه مشغول فعالیت می‌کنند، مشورت نمایید.

توجه داشته باشید که پروژه هایی که با ویلای کانکسی اجرا می‌شوند، همیشه هم ارجحیت ندارند! اگر چه این ویلاها هزینه ها را بسیار کاهش می‌دهند اما ممکن است محدودیت‌های بیشتری را برای ساخت ویلا به وجود بیاورند. مثبت بودن و منفی بودن استفاده از ویلا کانکسی طبق نظر مهندسان و کارشناسان قابل استعلام است.

یکی دیگر از مزایای انواع ویلای کانکسی، قابلیت جابجایی مناسب، حمل آسان، نصب سریع، امکان نصب در هر شرایط آب و هوایی و دوام و مقاومت بالای آن ها می باشد. مدل های مختلفی از کانکس ویلایی با رنگ ها، شکل ها و طرح‌های جذاب و تماشایی وجود دارد. بسته به نوع منطقه‌ای که می خواهید این پروژه ها را اجرا کنید، یا هزینه‌ای که در نظر دارید، طرح های زیبایی در دسترس هستند.

ویلای کانکسی از چه مصالحی ساخته شده است؟

یک موضوع مهم دیگر درباره ویلای کانکسی، مصالحی است که این سازه ها توسط آن ساخته شده اند. مصالح به کار رفته در ساخت ویلا کانکسی دقیقاً مشابه مصالحی است که برای ساخت ساندویچ پانل استفاده می شود.

سازه های ساندویچ پانل برای ویلاهای کانکسی از ورق های فولادی گالوانیزه مقاوم و بادوام ساخته شده‌اند. در برخی سازه ها، پروفیل های آهنی و پوشش های پی وی سی مقاوم به کار رفته است. برخی از قسمت های داخلی این ویلاهای پیش ساخته از کاغذ دیواری، کفپوش های چوبی و مواد کامپوزیتی سبک ساخته شده‌اند. ممکن است برخی از سازه های کانکس ویلا از سایر مصالح ساختمانی مانند گچ یا تزیینات سقف یا کف نیز بهره مند باشند.

امکان ساخت ویلای کانکسی با مصالح سفارشی سازی وجود دارد. مصالحی نظیر سیمان، ترمووود و سرامیک، انتخاب مناسبی برای این سازه ها خواهند بود. شرکت های تولید کننده، مدل های مختلفی از ویلاهای کانکسی را آماده می‌کنند تا بنا بر نیاز مشتری، آنها را ارائه دهند. بسیاری از انبوه‌سازان، طبق معماری ویلاهایی که در نظر دارند، برای یک منطقه خاص، طرح های یکپارچه و جذاب را سفارش می دهند.

در ویلای کانکسی، تمام امکانات لازم وجود دارد. ویلای پیش ساخته، همانند یک ویلا یا خانه دارای سرویس بهداشتی و حمام است؛ اتاق پذیرایی و اتاق خواب دارد؛ کمد برای آن نصب شده است؛ آشپزخانه به همراه کابینت ها برای آن در نظر گرفته می شود؛ سالن نشیمن دارد؛ و حتی محوطه تراس یا انباری هم برای آن وجود دارد. می توانید ویلاهای کانکسی را به صورت چند تکه سفارش دهید و پس از نصب کنار هم، حتی امکاناتی نظیر مکان بازی یا اتاق مهمانان و غیره را داشته باشید.

قیمت ویلای کانکسی به چه عواملی بستگی دارد و چگونه محاسبه می شود؟

قیمت ویلای کانکسی با توجه به ابعاد اندازه ها و مصالح به کار رفته در ساخت آن ها و طرح و مدل سازه تعریف می شود. متراژ بیشتر برای کانکس ویلا به منزله گران تر شدن پروژه است. قیمت ویلاهای کانکسی با استفاده از مصالح پیشرفته تر، گران تر خواهد بود. ویلاهای پیش ساخته سفارشی‌سازی، نسبت به ویلاهای از پیش آماده شده در کارخانه، گران تر است.

قیمت ویلاهای کانکسی بر اساس متر مربع محاسبه می شود. برای اینکه قیمت این سازه ها را بهتر دریافت کنید باید پروژه ساخت ویلا از قبل تعریف شده باشد و دقیقاً بدانید که ویلاها در چه مساحتی نصب می شوند، چه امکاناتی دارند و قرار است ویلاها چه مساحتی از یک محوطه را پر کنند.

یکی از عوامل موثر در قیمت ویلای کانکسی، طراحی و مدل سازی است. طراحی این سازه ها به زیباترین شکل انجام می شود. طراحی استاندارد به این گونه است که محل پنجره ها روی پانل ها مشخص است و حتی محل نورگیر، تراس و نصب درب ورودی مشخص شده است. برای طراحی ویلاهای کانکسی از نرم‌افزارهای مخصوص طراحی پلان ساختمان استفاده می شود.

اگر ویلای کانکسی به صورت سفارشی سازی خرید کنید، مراحل ساخت پانل های کانکس ویلا ممکن است طولانی تر از زمان معمول شود. این سازه ها، دوام و استحکام بالایی دارند؛ این در شرایطی است که به صورت استاندارد از آنها مراقبت شود. ویلاهای کانکسی را می توان تعمیرات، نگهداری و بازسازی کرد. اگر باکیفیت‌ترین کانکس ویلاها را بخرید، تا حداکثر ۳۰ سال را برای شما دوام خواهند داشت.

سخن پایانی

دلایل منطقی زیادی وجود دارد که نشان می‌دهد خانه های پیش ساخته ویلایی در جهان و حتی در ایران بسیار متداول شده است. ویلای پیش ساخته، موقعیت مناسبی است که افراد با استعداد و با انگیزه را جذب کند تا پروژه های متعددی را در مناطق خوش آب و هوا راه اندازی کنند. ویلاهای پیش ساخته را می‌توان در هر شکل و طرح و نقشه ای ساخت. با توجه به طراحی پلان ویلا و سازه های پیش ساخته می توانید خانه رویایی خود را داشته باشید.

به طور مثال، امکان ساخت ویلای ۱۵۰ متری در یک مکان خوش آب و هوا با استفاده از کانکس ویلا وجود دارد. ساندویچ پانل هایی که در این سازه ها به کار رفته اند با ضخامت مختلف، مزایای زیادی را برای بهینه سازی ساختمان ارائه می دهند.

همانطور که در این مطلب مشاهده کردید، ویلای کانکسی یکی از جدیدترین ایده هایی است که برای ساخت و ساز ویلا و شهرک های ویلایی به تازگی متداول شده است. خرید ویلا کانکسی مزایا و معایب خاص خود را دارد. ویلاهای کانکسی از جنس ساندویچ پانل ها هستند که با مصالح فولادی، مصالح ترمووود، مصالح کامپوزیتی، سرامیک، کاغذ دیواری و غیره ساخته می‌شوند. ابعاد و اندازه های کانکس ویلا متفاوت است؛ بسته به نوع پروژه و طراحی پلان ساختمان، یکی از انواع این سازه ها را می توان سفارش داد.

از مهم ترین مزایای ویلای کانکسی، دوام و مقاومت آن، کاهش هزینه‌های ساخت ویلا، حمل و نقل آسان و نصب سریع در محل است. اگر می خواهید در هزینه های ساخت ویلا صرفه جویی کنید، یا در مکان های خاصی نیاز به راه‌اندازی اقامتگاه های گردشگری یا مکان های تفریحی و شهرک های ویلایی است، می‌توانید از کانکس ویلاها استفاده کنید. طرح، رنگ و مدل کانکس ویلاها به صورت از پیش ساخته شده در کارخانه، به زیباترین شکل وجود دارد. حتی این کانکس ها را می توانید به صورت دست دوم و سالم خریداری کنید.

امکان ساخت ویلای فلت، ساخت ویلای دوبلکس، تریبلکس یا حتی ساخت انباری و سالن بازی و بسیاری امکانات دیگر برای ویلا با سازه های ویلای کانکسی وجود دارد. حتی می توانید با متراژهای بیشتر از ۵۰ تا ۱۰۰ متر مربع هم ویلاهای کانکسی را بسازید و نصب کنید.

اگر برای خرید ویلاهای کانکسی و همان ویلای سریع نیاز به مشاوره دارید یا می خواهید از جزئیات این سازه ها مطلع شوید، با کارشناسان شرکت دپوکانتین تماس بگیرید تا اطلاعات لازم را به شما بدهند.

و در آخر

امیدواریم از خواندن این مقاله استفاده لازم را برده باشید.

به شما بزرگواران پیشنهاد می دهیم که دیگر وبلاگ های ما را نیز مشاهده بفرمایید.

تماس:  09134172720

اینستاگرام: depocontin.ir@

واتساپ : 09134172720

حجره اینترنتی: کانکس سازی دپوکانتین

تلگرام: depocontain_esfahan

ساعت کاری: 8 الی 19

آدرس: اصفهان، میدان اسقلال , بلوار دانشگاه صنعتی , رو به روی امام زاده سید محمد

مدریت: پیمان بهرامی


کانکس اداری، کانکس اصفهان ، کانکس قیمت مناسب ، کانکس کارگری ، کانکس ویلایی ، کانکس پلیس ، خرید کانکس اصفهان ، لیست قیمت کانکس در اصفهان ، کانکس کلبه ای ، کانکس هیدروپونیک , کانکس پانلی (ساندویچ پنل)، کانکس کافی شاپ ، کانکس کاروان , اصفهان کانکس ، کانکس آموزشی و کلاس درس , کانکس مسکونی اصفهان , کانکس سرویس بهداشتی اصفهان , کانکس رستوران اصفهان، کانکس آشپزخانه اصفهان , کانکس فروشگاهی اصفهان ، کانکس مدیریتی اصفهان , کانکس اداری اصفهان ، کانکس ویلایی اصفهان , کانکس پلیس اصفهان ، کانکس کارگاهی اصفهان , کانکس نگهبانی اصفهان، خرید کانکس اداری در اصفهان , قیمت کانکس ویلایی در اصفهان , کانکس سازی اصفهان , کارگاه تولیدی کانکس پیش ساخته در اصفهان , قیمت کانکس پیش ساخته در اصفهان , خرید کانکس ، تولید کانکس ، فروش کانکس ، تولید کانکس در خمینی شهر ، کانکس پیش ساخته ، خرید کانکس پیش ساخته، تولید کانکس پیش ساخته ، خرید کانکس اصفهان ، کانکس ویلایی پیش ساخته ، لیست قیمت کانکس اصفهان ، لیست قیمت کانکس در خمینی شهر ، کانکس اصفهان دکوپانتین ، ساخت کانکس ، شرکت کانکس سازی اصفهان، خرید و فروش کانکس اصفهان، کانکس پیش ساخته , کانکس ویلایی دست دوم اصفهان , کانکس مسکونی اصفهان , کانکس دوبلکس اصفهان , کانکس سوئیسی در اصفهان , لیست قیمت کانکس اصفهان , فروش کانکس در اصفهان , ساحت کانکس پیش ساخته اداری در اصفهان , تولید کانکس اداری در اصفهان , خرید کانکس مسکونی اصفهان با قیمت ارزان , قیمت کانکس آماده در اصفهان , قیمت کانکس آماده ، کانکس سرویس بهداشتی در اصفهان ، کانکس آماده در خمینی شهر ، تولیدی کانکس خمینی شهر ، قیمت کانکس مسکونی خمینی شهر ، کانکس سازی خمینی شهر ، قیمت کانکس خمینی شهر ، کانکس ویلایی خمینی شهر ، کانکس ویلایی دست دوم خمینی شهر، کانکس ویلایی قیمت ، کانکس دستشویی ، کانکس اصفهان,کانتینر اصفهان,ساندویچ پنل اصفهان,لیست قیمت کانکس در اصفهان,

این محتوا چقدر مفید بود؟

با کلیک بر روی ستاره امتیاز دهید!

میانگین امتیاز : 4.2 / 5. تعداد رای : 5

بدون رای! اولین نفری باشید که به این محتوا امتیاز میدهید.

دیدگاهتان را بنویسید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد. بخش‌های موردنیاز علامت‌گذاری شده‌اند *

جستجو
Call Now Button